تبلیغات
پرستوی مهاجر - آنجلینا جولی : به دین اسلام علاقه مند شده ام
به وبلاگ خودتان خوش آمدید امیدوارم لحظات مفید و خوشی را در این پایگاه سپری نمائید

بازدید : مرتبه
تاریخ : جمعه 13 خرداد 1390
یك هنرپیشه سینمای آمریكا در مصاحبه با رادیوی ملی پاكستان اعلام كرد كه به دلیل نحوه كمك رسانی دولت پاكستان به فقرای این كشور، به دین اسلام علاقه مند شده است.

به گزارش سرویس بین الملل عصر ایران به نقل از رادیو ملی پاكستان، آنجلینا جولی كه به عنوان نماینده ویژه سازمان ملل متحد در امور كودكان به پاكستان اعزام شده بود، پرداخت صدقه مردم و صرف این پولها برای كودكان بی بضاعت را مهم ترین دلیل علاقه مندی به دین اسلام اعلام كرد.


آنجلینا جولی : به دین اسلام علاقه مند شده ام


وی در مصاحبه با این رادیو گفت: قبل از سفر به پاكستان از اینكه ریسك كرده بودم و پیشنهاد حضور در آنجا را پذیرفته بودم، هراس داشتم اما آنجا همه مرا می شناختند و مرا با نام آنجلینا صدا می زدند.

این هنرپیشه سینمای آمریكا در پاسخ به این سئوال كه در مورد آینده كاری خود چه تصمیمی گرفته است گفت: قصد دارم فعلا در یونیسف به فعالیتم ادامه دهم تا وجدانم كمی راحت شود. بعد از افغانستان هم به كمك غیر نظامیان لبنان خواهم رفت تا كمك های مالی مسلمانان پاكستان را به برادران لبنانی شان تحویل بدهم.

آنجلینا جولی : به دین اسلام علاقه مند شده ام


وی در پاسخ به این سئوال كه آیا قصد مسلمان شدن دارد یا خیر گفت: فكر نمی كنم كه این سئوال نیازی به جواب داشته باشد زیرا مسلمانی فقط به صرف اعلام كردن آن نیست بلكه باید در عمل مسلمان بود.

جولی كه پیش از ورود به پاكستان و درون هواپیما حجاب خود را آماده كرده بود، بعد از ورود به این كشور مورد استقبال شدید مردم قرار گرفت.

این هنرپیشه آمریكایی ، میزان كمكهای نقدی پاكستانی ها به مردم لبنان را قابل ملاحظه توصیف کرد و گفت: امیدوارم كه دیگر كشورهای اسلامی نیز كمكهای خود را هرچه سریعتر به این كشور اهدا كنند.
طبقه بندی: دین و زندگی،  اخبار، 
برچسب ها: آنجلینا جولی : به دین اسلام علاقه مند شده ام،
ارسال توسط reza ahmadi
آرشیو مطالب
نظر سنجی
نظرتان راجع به عملکرد وبلاگ چیست؟

پیوند های روزانه
آی پی شما
امکانات جانبی